درباره ما

شرکت توسعه آیدا صنعت آذر

شركت آيدا صنعت آذر (پاماكو) در سال 1367 فعاليت خود را با نام گروه صنعتي تيماكس در رابطه با توليد قطعات محوری شروع نموده است و حدوداً از سال 1370 لغايت 1375 در زمينه توليد قطعات موتورسيکلت فعاليت خود را ادامه داده و در اين مدت با شرکتهايی چون جهانرو، صانع، پمپ ايران، موتوژن، تراکتورسازی تبريز و کشت و گستر تبريز همکاری نزديك داشته است. در اين مدت با بهبود كارايي و بالا بردن امکانات فنی و جلب کادر متخصص در سال 1375 همکاری نزديکی با شرکت چرخشگر در رابطه با توليد قطعات دنده و انواع محورهاي گيربکس خودروهای پاترول و نيسان داشته است. بطوريکه حدوداً در رابطه با 20 نوع از قطعات گيربکس نيسان و پاترول همکاری نموده است و از سال 1380 اين واحد صنعتی جهت بالا بدن سطح سيستم مديريت كيفيتي خود اقدام به پياده سازي سيستم مديريت کيفيت  ISO 9001-2000  نموده و در آبان ماه 1381 موفق به اخذ گواهينامه گرديده است. اين شركت در طي بهبود سيستم كيفيتي خود و جلب مشتريان و بالا بردن سطح كيفيت محصولات توليدي و جلب سهم مناسبی از بازار کار اقدام به خريد ماشين آلات و تجهيزات مدرن و پياده سازی سيستم مديريت کيفيت ISO/TS 6949:2002 در سال 1384 نموده است و همزمان با شرکتهای محور خودرو ، پارت سازان ، موتورسازان تراکتور سازی تبريز ، تامين قطعات تراکتورسازی تبريز و تراکتور سازی اورميه همکاری نموده است و با توجه به اينکه اين واحد صنعتی بعد حقيقی داشته و اين واحد نياز خود را بر آن ديده است که نسبت به حقوقی نمودن واحد صنعتی اقدام نمايد در سال 1387 آن را از گروه صنعتی تيماکس به شرکت توسعه آيدا صنعت آذر (پاماکو) تبديل نموده است

شركت توسعه آيدا صنعت آذر به منظور حصول اطمينان از كيفيت مطلوب خدمات سيستم مديريت کيفيت بر مبنای استانداردISO/TS 16949:2009   را مستقر نموده است تا از طريق تعريف و اجرای روشهای مطلوب، به کيفيت مناسب خدمات دست يابد.   

امروزه حركت به سوي ارائه محصول يا خدمت با كيفيت مطلوب و توجه به مشتري به عنوان  هدف نهايي فعاليتهاي هر سازمان ، مهم ترين نياز جامعه صنعتي و تجاري ما بوده بطوريكه بصورت يك حركت و نياز فراگير و ملي در آمده است . در اين راستا شركت توسعه آيدا صنعت آذر با استفاده از كليه امكانات موجود، سعی نموده در اين جهت حركت و به اين ترتيب سهم كوچكي از حركت متعالي صنعت و خدمات ميهن عزيزمان را به خود  اختصاص دهد . لذا هدف اصلي شركت حفظ و ارتقا جايگاه شركت در توليد قطعات خودرو و ماشين آلات کشاورزي و صنعتي ميباشد. شركت درصدد است تا ضمن حفظ و ارتقا موقعيت خود در داخل كشور ، در صورت امكان به بازارهاي خارج از كشور نيز در سالهاي آتي دسترسي پيدا نمايد .

چشم انداز:

 

راه اندازی خط تولید برای مونتاژ

توسعه و نگهداری سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات مشتریان

افزایش رضایت مشتریان

حرکت در راستای رسیدن به ضایعات صفر

راه اندازی  واحد تحقیق توسعه

افزایش تیراژ تولید محصولات موجود

توسعه فیزیکی کارگاه

تجهیز آزمایشگاه شرکت

ثابت نگهداشتن قیمتها

افزایش توان تولیدی با افزایش ماشین آلات

توسعه فرهنگی مشارکت و افزایش سرانه آموزش

توسعه کمی نیروی انسانی

شناسایی تامین کنندگان مناسب

ارتقاء تامین کنندگان

استراتژیهای شرکت :

توسعه بازار سازمان در زمینه قطعه و مجموعه سازی

افزایش توان رقابت پذیری سازمان

توسعه توان تولیدی سازمان

توسعه توان فنی نیروی انسانی

همکاری مستقیم با خودرو

افزایش توان مالی

اعضای هئیت مدیره شرکت

کریم اسمعیل پور( رئیس هئیت مدیره )
حسن اسمعیل پور فلاحی (مدیر عامل )
محمد رضا نجفی زاده (نائب رئیس هئت مدیره )

گواهینامه های کیفیت:

شرکت توسعه آیدا صنعت آذر (PAMACO) موفق به کسب گواهینامه های کیفیت از طرف شرکتهای : 

-شرکت چرخشگر

– بانک سپه

-سازمان حمایت از بیماران کلیوی

-شرکت تراکتور سازی ارومیه

گردیده است.